Agrofem Tarım Makina Sanayi 2009 Yılında Hadid Ünallar Metal Makina Sanayi tarafından kurulan bir firmadır. Firmamız Gübre Serpme Makinaları üretimi konusunda deneyimini sektörde çiftçilerle paylaşmaya çalışmaktadır. Bünyesinde bulunan makina parkı ve deneyimli personeliyle siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. 10.000 m2 kapalı alan toplamda 24.000 m2 alanda üretimini gerçekleştirmektedir. Kaliteli ürün üretmek adına elinden geleni yapan firmamız Gübre serpme makinalarının çiftçiye ulaşıncaya kadar bütün operasyonları profesyonel bir şekilde idare etmektedir.

Plazma kesim , kaynak , Galvaniz işlemleri , Büküm işlemlerini kendi bünyesinde profesyonel ekipman ve personelle yapmaktadır. Makinaları Boyanması Uzun ömürlü olan Fırın Boya (Elektrostatik) ile yaparak hiç bir maliyetten kaçınmamıştır. Satış sonrası hizmete vermiş olduğu önem günümüz teknoloji dünyasında bir kere daha iyi anlaşılmıştır. Müşteri her zaman haklıdır politikamızla sizlerin emek verdiğiniz değerlere saygı duyuyoruz.

Sürekli gelişim politikasını benimseyen firma 2015 yılında da yatırımlarına devam etmektedir. Sizlerin desteği ile hep birlikte daha kaliteli ve daha verimli hasatları elde etmeyi hedefliyoruz.

Image module